Öncelik Kullanıcı Deneyimi!

Site Destek olarak kullanıcı deneyimine uygun ve yüksek performanslı web siteleri ile markanıza değer katmaya hazırız.

Peki siz; markanızı dijital ortamlarda temsil edecek kusursuz bir web sitesine sahip olmak ister misiniz?

Markanıza ait web sitesi günümüzde hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak en hızlı ve etkili araçtır. Sektörünüz ne olursa olsun, rakiplerinizin bir adım önüne geçmek ve potansiyel müşteri ziyaretini artırmak için bu aracı doğru kullanmalısınız.

Hazırlayacağımız web sitesi SEO kurallarına uygun, hızlı, mobil uyumlu, dönüşüm odaklı ve kullanıcı deneyimine uygun olacak şekilde, tüm tecrübelerimizden yola çıkarak geliştirmiş olduğumuz altyapı (Site Destek Yönetim Sistemi) ile tamamen size özel bir şekilde çizilmiş, kodlanmış ve yönetebilir bir web sitesi sayesinde bu aracı doğru bir şekilde kullanmanıza olanak tanıyoruz.

Özgün Tasarım

Benzersiz, modern ve tümüyle size özel olarak tasarımlar çiziyoruz.

Mobil Uyum

Markanıza ait web sitesinin mobil uyumuna önem veriyoruz.

Performans

Zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyor, hızlı açılan siteler geliştiriyoruz.

Kullanıcı Deneyimi

Markanız için kolay kullanılabilir ve anlaşılır web siteleri hazırlıyoruz.

SEO

Standartlara ve arama motorlarına uygun kod yazıyoruz.

Destek

İşimizin her daim arkasında duruyor, sizi yarı yolda bırakmıyoruz.

İyi bir web sitesine sahip olmak ister misiniz?

Son teknoloji ile hazırlanan, özgün ve modern web tasarımınız olsun istiyor musunuz? Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Kullanıcı deneyimine, arama motorlarına uygun bir şekilde optimize edilmiş ve modern tasarlanarak son teknoloji ile hazırlanan bir web sitesinin marka ve dönüşüme katkısı kaçınılmaz bir gerçek olmuştur.

Bu gerçekten kaçmadan, sizin markanız için verdiğiniz geri bildirimlere istinaden ve kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak sitenizi tasarlıyor ve sizlere sunuyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle size katkı sağlayacak her bir unsuru detaylı bir şekilde inceliyor ve sektörünün en iyi web sitesi olma yolunda çalışmalarımız sürdürüyoruz.

Kullandığımız Araçlar
Süreci daha iyi analiz etmek ve yönetmek için kullandığımız destek aldığımız bazı araçlar.
Web Tasarım Süreci
Site Destek Ekibinde A'dan Z'ye süreç nasl ilerliyor?
Araştırma

Site Destek olarak her alanda olduğu gibi her sektörü, her markayı araştırarak başlıyoruz. Web tasarım sürecinde de bu işleyiş böyle ilerlemektedir. Öncelik olarak web sitesi hazırlanacak markanın verdiği hizmet detaylı bir şekilde araştırılır ve önemli unsurlar notlar halinde çıkarılır.

Marka araştırması tamamlandıktan sonrasında ise rakip analizi devreye girer. Markanızın rakipleri ortaya çıkarılır ve web siteleri detaylı bir şekilde incelenir. Bu inceleme ardından çıkacak olan rapor tasarım ekibimize aktarılır.

Tasarım

Özgün! Kullanıcı Deneyimi! Dediğimiz noktaya geldik. Tasarım, bir web sitesinin özgün olmasını ve kullanıcı deyimine uygun olmasını belirleyen en önemli aşamalarından birisi, bu süreçte araştırma tarafından gelen notları detaylı bir şekilde inceleyerek ortaya özgün bir tasarım çıkarmak adına çalışmaları başlayacaktır.

Unsurlar dahilinde ve kullanıcı deneyimi esas alınarak hazırlanan tasarım öncelikli olarak marka yöneticisine sunulur ve revize/onay alma işlemi bu süreçte tamamlanır.

Geliştirme

Marka yöneticisinden gelen onay dahilinde artık web sitesi kod aşamasına giriş yapar. Bu aşama boyunca iki farklı elden geçen web siteniz öncelikli arayüz kısmında arama motoru kriterlerine uygun, hız testlerine geçebilecek şekilde kodlanır.

Tüm testlerden başarı ile geçtiği takdirde Site Destek Panel ile bağlantı sağlanabilmesi için bir diğer ekibe aktarılır. Bu süreçte siteniz size uygun bir şekilde, bizim geliştirdiğimiz Site Destek Yönetim Paneline entegre edilir. Entegrasyon sonrasında ise tarafınıza ulaştırılan bilgiler ile panel yönetimine erişiminiz açılır ve onayınız ardından tüm kontroller gerçekleştirerek siteniz yayına alınır.

Destek

Tüm bu süreçleri tamamladıktan sonra Site Destek ekibi olarak web sitenizde yaşadığınız herhangi bir problem ve sorunda daima yanınızda olabilmek adına panelimiz üzerinde bulunan “Teknik Destek” bölümünden gerekli müdahaleleri yapılacaktır.

Müşteri Yorumları
Göz bebeklerimizin Site Destek için yapmış oldukları geri bildirimler.
Merak Ettikleriniz
Merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizler için hazırladık.
Merak Ettikleriniz
Web Siteniz Hangi Sunucuda Çalışıyor?

Site Destek Yönetim Paneli kullanan tüm web sitelerimiz kendi sunucularımızda barınmaktadır. Sunucu tarafında ise partner olarak uzun yıllardır çalıştığımız firma ise hosting.com.tr’dir.

Alt Yapınız SEO Uyumlu mu?

Alt yapımız hazırlanırken özellikle SEO tarafı göz önünde bulunarak hazırlanmıştır. Sadece SEO değil internet reklamcılığı için birçok Dijital Kanallar ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Blog
Site Destek uzmanlarının ele aldığı birbirinden özel içerikler.