Site Destek
Kimiz?
Biz takım ruhuna inanan, her bir oyuncunun yeteneklerini bilen ve her bir müşterisi için farklı stratejiyle sahaya çıkan, dijital performans ajansıyız.

Tutku ve fikirlerden hareketle, uzmanlık alanlarımızı hem dijitalde hem de geleneksel platformlarda buluşturarak 360° hizmet veririz.

Site Destek, Türkiye'nin hızlı büyüyen, ulusal ve yenilikçi birçok işletmeleriyle çalışan ve sürekli kendini geliştirmeye devam eden dijital performans ajansıdır. Kabiliyetli ve benzersiz özellikleriyle aranan oyunculardan oluşur. Temel uzmanlık alanlarımız içerisinde Web Analizi, SEO, Marka Danışmanlığı, Dönüşüm Optimizasyonu, Sosyal Medya Reklamları ve Google Ads (Adwords) yer almaktadır.

Tek bir dijital kanal ile ilerlemenin başarı getireceğine inanan bir ajans değiliz. Verinin gücüne inanır, analizler gerçekleştirir, pazar araştırmasıyla birleştirir ve daha sonra sektöre özel hazırladığımız yol haritasını uygularız. Her sektör, her marka için ayrı taktikler geliştirir, ona göre stratejik oyuncu değişikliğine gideriz.

İhtişamlı duruşumuzun temsilini “Beyaz”dan, şık ve güçlü duruşumuzu “Siyah”tan, genç ve dinamik yapımızı “Sarı”dan alıyoruz. Renklerimizi göğsümüzde taşır, onunla yüreğimizde saklarız. Her bir oyuncunun yeteneklerine güvenir, kalbimiz aynı heyecanla çarptığında başarıya koşacağımızı biliriz.

Bir olmanın gücüne inanırız.

Bir olmak,
Barışmaktır kendinle
Ve herkesle, her şeyle
Yürümektir el ele
Aklınla ve yüreğinle...
Biz bunu bilir bunu söyleriz.

Ve şimdi ellerinizi uzatın bize ve tekrar edin bizimle;
Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için!

SİTE DESTEK
“Tam Destek”

Site Destek
Top
Efsane Kadro
Tarihi boyunca birçok takım başarılı olmuş, kupalar kazanmıştır. Ama onlardan sadece belli kadrolar akıllara yer etmiştir. İşte bizim efsaneleşen kadromuz.
Blog
Site Destek uzmanlarının ele aldığı birbirinden özel içerikler.