Google ADS

Site Destek olarak Google ADS sürecinde sizlerin yanında yer alıyoruz.

Sektörünüzün dinamiklerine, hedef kitlenize ve rakiplerinize göre oluşturacağımız strateji ile sahaya çıkmaya hazır mısınız?

Tek seferlik ve uzun vadeli Google ADS danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Google ADS sürecimiz: Sektörel olarak bilgi alabilmek adına müşterimiz ile olan ikili ilişkimizin sağlıklı olmasının süreci olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyoruz. Bu nedenle müşterilerimize durum raporlarken, neler yapacağımızı ve nasıl yapacağımızı da sunmaktan çekinmiyoruz. Bu süreç ile birlikte sunduğumuz raporlar da sizlere stratejimizi açık bir dil ile anlatıyor ve raporların daha anlaşılır hale gelmesine önem veriyoruz.

Sektörel Analiz
Bulunduğunuz sektörü ve Dijital alandaki dinamiklerini araştırıyoruz.
Hedef Kitle Analizi
Pazarda bulunan hedef kitlenizi araştırıyor ve onlarla bağ kurmaya çalışıyoruz.
Anahtar Kelime Analizi
Sektörünüze uygun anahtar kelimeleri araştırıyor ve maliyetlerini analiz ediyoruz.
Rakip Analizi
Dijital kanalda yatırım yapan rakiplerinizi analiz ediyoruz ve takip ediyoruz.
Optimizasyon
Web siteniz üzerinde gerekli takip kodlarını entegre ediyoruz ve takip ediyoruz.
Raporlama
Yapmış olduğumuz çalışmaları, Data Studio ile düzenli olarak sizlere raporluyoruz.
Daha Fazla Dönüşüm Almaya Ne Dersin?
Google ADS reklamları ile pazar bulunan hedef kitlenizi bulmak ve onlara hizmetinizi sunmak için hazırsanız başlayalım.

Doğru bir şekilde sizin markanıza özel hazırlanmış Google ADS stratejisi ve doğru reklam modelleri ile markanızın bilinirliğini aynı zamanda dönüşümlerini artırmaya hazır mısınız?

Hazırsanız, başlayabiliriz. Biz markanızı büyütmek için buradayız. Teklif alarak işleme başlayabilirsiniz.

Kullandığımız Araçlar
Süreci daha iyi analiz etmek ve yönetmek için kullandığımız destek aldığımız bazı araçlar.
Google ADS Süreci
Dört temelden oluşan işlem ile süreci düzenli bir şekilde yönetiyor ve raporluyoruz.
Araştırma

Google ADS reklam çalışmalarına başlamadan önce, mutlak suret ile sektörümüzü ve hedef kitlemizi detaylı bir şekilde araştırma süreci başlatılır. Bu süreç içerisinde sektörde bulunan rakiplerimiz çıkarılmaktadır. Çıkarılan rakiplerimizin web siteleri, sosyal medya kanalları, YouTube kanalı, çıkmış oldukları reklam modelleri ve anahtar kelimeleri gibi detaylar analiz edilerek araştırma süreci devam etmektedir.

Kanal ve Dijital araştırmaların yanı sıra; markanızın ürün/hizmet politikası, avantajları ve dezavantajlarına kadar detaylı bir inceleme başlatılır. Yapılmakta olan araştırma, süreç boyunca düzenli bir şekilde devam etmekte olup, çıkacak olan veriler ile dijital stratejimize yön verilmektedir.

  • Sektör analizi düzenli bir şekilde yapılır, bu analiz neticesinde yatırım yapılabilecek kanallar çıkarılır ve bu kanallar detaylı bir şekilde araştırılır.
  • Sektörümüzle ilgili reklam alanı barındıran web siteleri araştırılır ve bu araştırma düzenli bir şekilde devam eder. Bu araştırma neticesinde bu alanlara yatırım yapma süreci için değerlendirme çalışması başlatılır.
Rakip Analizi

Google ADS (Hedef Gösterim Payı), SEMrush, Ahrefs, Similarweb gibi birçok profesyonel araç ile rakiplerinizi tespit edebilmekteyiz. Bu analizimiz sonrasında rakiplerimizin sektörde yaptıkları stratejileri incelemekteyiz.

Bu inceleme içerisinde bizimle rekabete girebilecek, süreci doğru yöneten markaları belirledikten sonra bu markalar üzerinde süreç boyunca detaylı analizlerimiz devam etmektedir.

  • Alanımızda bulunan markaların web sitesi ve site üzerinde kurguladıkları stratejiler değerlendirilir. Sektör bazlı içerikler ve sitelerin ortalama oturum süresi detaylı bir şekilde incelenir. Bu etkenlere sebep veren site hızı performansına kadar detaylı bir inceleme yapılabilmektedir.
  • Rakip markalarımızın reklam kanallarında yapmış oldukları yatırımlar analiz edilir ve bu süreçler ile birlikte marka bilinirliği analiz edilerek, markamızın daha iyisini yapabilmesi adına çalışmalar şekillenir.
Planlama

Site Destek olarak araştırmamızı ve rakip analizimizi tamamladıktan sonra çıkacak olan veriler neticesinde planlama kısmına geçmekteyiz. Planlama sürecinde yatırım yapılacak Google ADS reklam kanalları belli olur ve gidilecek yolumuz minimum 15 günlük olarak planlanmaktadır.

Bu plan neticesinde kullanılacak tasarımlar, reklam metinleri (Reklam Modeline göre) hedef kitle hazırlıkları tamamlanır ve reklamı yayına alınabilmesi adına Google ADS üzerinden kampanya oluşturma işlemi alınır.

  • Yapılacak olan çalışmaların raporlanması ve bütçe planlaması hazır hale getirilir ve marka tarafına bildirilir.
  • • Kullanılacak materyallere göre (Metin, Görsel, Video) hazırlıklar tamamlanır ve marka tarafına yayına alınmadan önce bir kere sunulur. Onay doğrultusunda stratejimize uygun bir şekilde yayına alınır.
Uygulama

Şimdi artık atağa çıkma zamanı geldi! Golü atmak adına yapmış olduğumuz çalışmaları sahaya sürüyor ve atağa çıkmaya başlıyoruz. Belirlediğimiz strateji doğrultusunda ve hazırladığımız materyaller ve hedef kitlemiz ile birlikte yayına alıyoruz.

-Oyuncularımız sahada bizler için çalışırken biz anlık olarak olası problemlere karşı düzenli takibini sağlıyor ve gösterim payımızı takip ediyoruz. Bu süreç içerisinde en az maliyet ve en fazla dönüşümü hedefleyerek çalışmamızı sürdürüyoruz.

  • Düzenli olarak analizler marka tarafına bildirilir.
  • Her ay düzenli raporlar yorumlanarak marka tarafına iletilir.
  • Süreç hakkında görüşmeler haftalık olarak arz/talep durumuna göre markalar ile yapılmaya devam eder.
Müşteri Yorumları
Göz bebeklerimizin Site Destek için yapmış oldukları geri bildirimler.
Merak Ettikleriniz
Google ADS ile ilgili sıkça gelen soruları sizler için cevapladık.
Merak Ettikleriniz
Aracı Bir Program Kullanıyor Musunuz?

Aracı bir program kullanmıyoruz. Size ait olan bir Google ADS hesabı üzerinden yetki alıyor ve tüm süreci sizin hesabınızdan yönetiyoruz.

Bu süreç nezdinde kampanyaların durumunu bizimle birlikte sizler de takip edebiliyor ve bizi gözlemleyebiliyorsunuz.

Fiyatlandırma Nasıl Gerçekleşmektedir?

Site Destek olarak aylık bir danışmanlık bedeli ile çalışıyoruz. Tek seferlik hizmet / danışmanlık almak isterseniz “Teklif Al” butonu ile tarafımıza ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz. Kesinlikle yapmış olduğunuz yatırıma istinaden bir danışmanlık bedeli belirlemiyoruz.

Farkınız Nedir?

Site Destek olarak uzun yıllardır sektörde birçok büyük firma ile çalışmış ve çalışmaya devam etmekteyiz. Google ADS tarafında kesinlikle aracı bir panel kullanmayız ve sizin paneliniz üzerinden şeffaf bir şekilde çalışırız.

Site Destek olarak uzun yıllardır sektörde birçok büyük firma ile çalışmış ve çalışmaya devam etmekteyiz. Google ADS tarafında kesinlikle aracı bir panel kullanmayız ve sizin paneliniz üzerinden şeffaf bir şekilde çalışırız.

Güvenilir ve Şeffafız

Neden Biz?
Bizi tercih eden markaların öncelikleri ve bizi tercih etme nedenleri.
Blog
Site Destek uzmanlarının ele aldığı birbirinden özel içerikler.